7 lipca 2019

Stempel holograficzny Born Pretty

Cześć wszystkim :)
Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować mój najnowszy stempel marki Born Pretty Store. Jest to niezwykle piękny produkt i na pewno żadna sroczka go nie przeoczy :)
Holographic Clear Stamper pochodzi z serii holograficznych przyrządów do paznokci. Znajdują się w niej cążki, pęsety, radełka. Trzon jest zrobiony z cienkiego metalu, a na końcu nie jest zabudowany. Jednak w przypadku tego typu produktów najważniejsza jest guma. Jej średnica to ok 4 cm. Nie jest całkiem przezroczysta bowiem zawiera holo drobinki, które trochę zaburzają jej przejrzystość. Mimo to bez problemu można nanieść wzór na paznokieć tak jak chcemy, tylko zajmuje to chwilę dłużej by dojrzeć go dokładnie przez drobinki. Oczywiście ze zbieraniem wzoru z płytki nie ma najmniejszego problemu i praca z nim jest bardzo przyjemna. 
Stempla używałam przy wykonywaniu ostatnich zdobień oraz wówczas go fotografowałam, stąd ich różnica na zdjęciach :) 
Macie go już może w swojej kolekcji? :)

2 komentarze:

  1. Jaki piękny ten stempel <3 Faktycznie coś tam przez niego widać ;) Na pewno da się wcelować wzorem w paznokieć, podobnie zresztą jak zupełnie nieprzezroczystym stemplem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękny to on jest, ale osobiście wolę te całkowicie przeźroczyste bez holo drobinek. Jeśli chodzi o stempel to stawiam w 100% na użyteczność :)

    OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że odwiedziłaś/eś mojego bloga i dziękuję za Twoją opinię. Z miłą chęcią zajrzę również do Ciebie. :)
A jeśli spodobał Ci się moje wpisy, zachęcam do dołączenia do moich obserwatorów :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...