23 czerwca 2015

Golden Rose Color Expert 48 + My Secret Nail Art = Cukierkowe Pazurki

Witam :)
Nie pamiętam już, kiedy ostatnio miałam różowe paznokcie :) Mój Golden Rose zakupiłam przy okazji zakupów na 18-stkę przyjaciółki. Kolor ten został wybrany dla niej, jednak po chwili stwierdziłam, że ja też taki chcę i tak GR nr 48 trafił do mojej kolekcji :)


Obecnie nie przepadam za różem, jednak ten kolor skradł moje serce. Jest śliczny i taki 'księżniczkowy' :) Kojarzy mi się z dzieciństwem i księżniczkami Disneya, a konkretniej z Aurorą :)W sprawie technicznej lakier również sprawuje się bardzo dobrze. Ma bardzo wygodną i poręczną buteleczkę oraz pędzelek. Bardzo dobrze się go nakłada, nie marze się, nie smuży. Ma świetne krycie, dwie warstwy w zupełności wystarczą, aby nie było żadnych prześwitów. Schnie nawet szybko. Nie barwi płytki ani skórek.

Postanowiłam dodać do moich 'księżniczkowych' paznokci zdobienie, tym samym zmieniając je w 'cukierkowe'.
Dlaczego cukierkowe? Bo mój młodszy brat stwierdził , że moje paznokcie wyglądają jak małe, słodkie cukierki. :)Na kciuku i palcu serdecznym wykonałam serduszka, nie są idealne, ale nawet mnie zadawalają. Na pozostałe palce nałożyłam My Secret Nail Art nr 221 Polite Dots.


Jak Wam się podobają moje księżniczkowo-cukierkowe paznokcie ? :)


10 komentarzy:

Cieszę się, że odwiedziłaś/eś mojego bloga i dziękuję za Twoją opinię. Z miłą chęcią zajrzę również do Ciebie. :)
A jeśli spodobał Ci się moje wpisy, zachęcam do dołączenia do moich obserwatorów :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...